Bardzo często szukamy potwierdzenia siebie na zewnątrz, czekamy aż inni nas "zatwierdzą", będziemy szczęśliwe kiedy ktoś nas pokocha, albo kiedy osiągniemy jakiś cel. To może być dom, praca, podróż. I nawet możliwe, że na chwilę poczujemy się szczęśliwe, ale zaraz potem szukamy kolejnej rzeczy, kolejnego kogoś kto ma nam załatwić nasze szczęście.

Szukamy dokładnie tam gdzie nic nie ma. Ponieważ wszystko czego potrzebujesz masz już w sobie, chodzi tylko o to żebyś to ponownie zobaczyła - odrodzenie - i w końcu zaczęła żyć "swoje życie".

Jest to program dla każdej Kobiety, która chce budzić się rano z uśmiechem, patrzeć z Miłością w swoje odbicie w lustrze i mówić do Siebie Akceptuję Siebie, taką jaką jestem, Wybaczam Sobie czas, w którym nie pamiętałam o Sobie, Doceniam Kim się stałam, Kocham Siebie bez ograniczeń, bez strachu, bez wstydu.

Jest to program dla każdej Kobiety, która czuje, że niesie w sobie Miłość, że gdzieś w głębi kryje się jej Moc, że ma w sobie wszystko czego potrzebuje, żeby osiągnąć wszystko co sobie wymarzy.

Przeprowadzę Cię do miejsca gdzie odkryjesz, poczujesz, że jesteś Miłością, i nic ani nikt nie da Ci takiej Miłości jaką jesteś w stanie dać sobie sama. I wtedy z poziomu nadmiaru będziesz mogła - bez strachu - dzielić się tą Miłością z innymi. Wtedy Wszechświat stanie się Twoim sprzymierzeńcem, pomagając Ci stworzyć to co będziesz chciała.

Jeżeli zdarza Ci się myśleć, czuć..

..., jestem nie wystarczająco dobra, mądra, piękna

..., mam wrażenie, że życie się skończyło, już nic więcej mnie nie spotka

... wszyscy na około mają szczęście tylko mnie jakoś omija

... ta praca, ta relacja to nie jest moje miejsce, ale nadal w niej tkwię

... nikt ani nic nie spełnia moich oczekiwań, ogólnie powinno być inaczej, ale nie jest

... albo nieustannie stawiam innych przed sobą i już jestem tym zmęczona

Bardzo możliwe, że ten program będzie Twoją najlepszą życiową inwestycją!

Dlaczego?

Ponieważ jesteś tego warta! Jesteś wyjątkową, wspaniałą istotą!

Mogę Ci pokazać jak przejść drogę do swojej Esencji i zacząć z niej czerpać, jak z daru, który nie ma początku ani końca, ponieważ jest Jednością, ze wszystkim co Cię otacza.

Ponieważ mnie osobiście zajęło to sporo czasu, dziesiątki lat tak naprawdę. W tym programie zebrałam wszystkie najlepsze narzędzia, które zostały przekazane mi przez moich nauczycieli, mentorów, które poznałam przez lata prób i błędów. Teraz przekazuję je Tobie. Nie trać więcej czasu na przedzieranie się na oślep przez świat.

Zapraszam Cię, poznaj Siebie taką jaką naprawdę jesteś.O czym?

To program Twojej wewnętrznej transformacji, z miejsca

 • nie jestem warta Miłości do Jestem Miłością
 • boję się życia do Jestem pełna Mocy
 • potrzebuję, żeby ktoś mnie kochał do Miłość zaczyna się we mnie
 • brakuje mi czegoś do mam wszystko czego potrzebuję
 • boję się samotności do lubię być ze sobą
 • jestem niewystarczająco.. piękna, mądra, zdolna do Jestem unikalna i tworzę to Kim chcę być

W jaki sposób?

Zakochaj się w Sobie, to 30 dniowy program online, w którym udostępniam Ci

 • pełen proces coachingowo-mentoringowy
 • kompletną, transformacyjną drogę do Esencji Ciebie, a tam Miłość pojawia się spontanicznie, bez wysiłku
 • metodę świadomego zarządzania swoją energią, opartą na najnowszych osiągnięciach naukowych
 • poznasz szczegółowo 7 poziomów Miłości oraz 4 bloki energetyczne, które hamują Cię przed życiem pełną piersią
 • przez 30 dni przeprowadzę Cię przez ten proces. Codziennie (lub w wygodnym dla Ciebie tempie) będziesz miała do obejrzenia Video (max 20min) oraz ćwiczenie do przygotowania (15-20min). Przez cały czas trwania kursu będę do Twojej mailowej dyspozycji, jeżeli będziesz miała jakiekolwiek pytania.

Ten program jest w tej chwili niedostępny

Co znajdziesz w programie:

  Dziękuję Ci, że jesteś
Dostępny dni
dni po tym jak się zapiszesz
  Moduł 1 - TAK Akceptuję Siebie
Dostępny dni
dni po tym jak się zapiszesz
  Moduł 2 - TAK Wybaczam Sobie
Dostępny dni
dni po tym jak się zapiszesz
  Moduł 3 - TAK Doceniam Siebie
Dostępny dni
dni po tym jak się zapiszesz
  Moduł 4 - TAK Kocham Siebie
Dostępny dni
dni po tym jak się zapiszesz
Często się uśmiecham

Program był dla mnie głębokim oddechem i zgodą na siebie. Na nowo odkrywałam czego potrzebuję, moje mocne strony. Zobaczyłam również własne limity i ograniczenia, żeby móc dzielić się własną wartością.

Dzisiaj szanuję czas dla siebie i dbam o szczegóły, często się uśmiecham, doceniam nawet najmniejsze drobiazgi, spokój, który wprowadzam bardzo dobrze wpływa na moją potrzebę wypełnienia siebie wartością i jakością, nie czuję wyczerpania, mogę dzielić się z innymi.

Wędrówka w głąb Siebie

W ten sposób nigdy na Siebie nie patrzyłam, bez osądzania, z czułością, Miłością, ze zrozumieniem.

Odczułam oczyszczenie serca, duszy z nagromadzonych różnych emocji. Mam o wiele większą świadomość Siebie, inaczej patrzę na Swoje reakcje, stałam się obserwatorem niektórych zdarzeń.

Iwona J.


Jestem ogromnie wdzięczna

🍀 wybrałam najlepszą drogę dla Siebie

🍀 odkryłam Siebie 

🍀 wydobyłam z zakamarków duszy Moje prawdziwe Ja

🍀 Zakochałam się w Sobie

🍀 uwierzyłam w Siebie i Swoje możliwości 

🍀 podejmowanie decyzji w życiu osobistym i zawodowym nie stanowi już dla mnie problemu i nie powoduje stresu - wiem jak dokonać właściwego wyboru i mieć pewność, że jest to najlepsza decyzja dla mnie

Anna T.

Zmieniłam prawie wszystko

To była najlepsza inwestycja w rozwój osobisty. Chciałam przepracować relację z mężem, a zmieniłam prawie wszystko - odbudowałam relację z mamą, osiągnęłam duży spokój wewnętrzny, pokochałam Siebie i zaczęłam o Siebie dbać. A mój 5-latek mówi, że jestem jego Królową.

Anna C.

Otworzyło się we mnie wiele

Pracuję w korpo od 5 lat i pierwszy raz zdobyłam się z Miłości do Siebie na powiedzenie o tym ludziom i na słodki poczęstunek. Mam wrażenie, że otworzyło się we mnie wiele. Dziękuję!

Anna S.


Głęboka wdzięczność

Miłość. Ostatnio pakowałam rzeczy przed remontem i znalazłam stareńki stukartkowy zeszyt, cały zapisany jednym zdaniem "Kocham i akceptuję siebie taką jaka jestem". Zeszyt miał pewnie z 10 lat, a może więcej. Potem często mówiłam sobie to zdanie, pisałam itp. I co? I nic. Nie mam pojęcia jak to się stało, że pod Twoim wpływem się udało i w ciągu roku pracy pojawiła się ZMIANA. Nie wiem, czy jestem w sobie zakochana, ale jestem na dobrej drodze do tego.

Justyna JW

Hej! Nazywam się Iwona Grochowska Jestem Life & Business

Energy Coachem -

trenerem świadomego życia

Przez wiele lat zmagałam się z barkiem poczucia wartości. Czułam się zbyt głupia, żeby cokolwiek osiągnąć, wszyscy dookoła byli mądrzejsi, kobiety piękniejsze a ja cały czas czułam, że jestem wybrakowana. Cokolwiek bym nie zrobiła zawsze było za mało, żeby mi się udało. U innych szukałam potwierdzenia, że jestem czegoś warta, szukałam szacunku. W końcu zrozumiałam, że nie tędy droga. Droga do Wartości prowadzi nie na zewnątrz tylko do środka, to tam właśnie trzeba szukać ponieważ tam mieszka siła, która wszystko łączy na tym świecie, MIŁOŚĆ.

Dzisiaj pomagam Kobietom odnaleźć ich MIŁOŚĆ i żyć życie pełne świadomości Siebie, Mocy Pewności Siebie, Wartości. Takie życie, które same tworzą.

Jestem certyfikowanym Life Coachem amerykańskiego iPEC Institute for Professional Excellence in Coaching,

oraz Energy Leadership Master Practitionner, czyli coachem specjalizującym się w pracy z Energią / Świadomością.

Więcej na mój temat znajdziesz na stronie www.iwonagrochowska.com

7 poziomów MIŁOŚCI
7 poziomów MIŁOŚCI

W trakcie programu poznasz 7 poziomów świadomości, 7 poziomów Kochania Siebie, czyli różne perspektywy z jakich postrzegasz siebie i świat - w moim 30 letnim doświadczeniu wewnętrznej pracy nie poznałam nigdy lepszego narzędzia. Poznasz swój portret energetyczny i zobaczysz czy Twoja energia działa dla Ciebie czy przeciwko Tobie. Zobaczysz przejrzyście co stoi Ci na drodze do TWOJEJ Miłości.

Twoja Młodsza Wersja Ciebie

Spotkasz się, możliwe, że po latach milczenia ze swoją Młodszą Wersją Siebie. Ona przez cały czas cierpliwie czeka na Ciebie i jest gotowa na Twoją uważność i Miłość. To głębokie doświadczenie, które bardzo porusza wszystkie uczestniczki programu.

Ale to nie wszystko..

Kolejna podróż to spotkanie Twojej Przyszłej Wersji Ciebie, Twojej Mądrości, z której będziesz mogła czerpać już od tej chwili zawsze i w każdej chwili kiedy będziesz Jej potrzebować.

Esencja tego Kim naprawdę jesteś

Pomogę Ci przejść przez kolejne warstwy bloków energetycznych, które ograniczają Ci dostęp do Esencji Ciebie, autentycznej, nieustraszonej i pewnej siebie. Będziesz gotowa zostawić za sobą wszystko to czego już dzisiaj nie potrzebujesz, lęki, strach, wątpliwości, poczucie winy, obciążające poczucie odpowiedzialności, niskie poczucie wartości.

Wciąż masz pytania ? To zrozumiałe.

Pozwól, że odpowiem na pare:


Kiedy rozpoczyna się program?

III edycja programu rozpoczyna się 14 czerwca 2021.

Jak długo mam dostęp do programu?

Dostęp do programu jest dożywotni.

Czy ten program rzeczywiście pomoże zmienić moje życie?

Daję Ci dostęp do najmocniejszych i najlepszych narzędzi, z których miałam okazję korzystać w ciągu ostatnich 10 lat. Pomogły mnie i wielu innym osobom. Jak je wykorzystasz zależy od Ciebie.

A co jeżeli mi nie pomoże?

Daję Ci 30 dniową gwarancję do 15 lipca. Jeżeli będziesz uczestniczyć w programie wg moich wskazówek, będziesz uczestniczyć we wszystkich Live'ach (4) i nie znajdziesz w tym wartości dla Siebie zwrócę Ci całą zainwestowaną kwotę.

Potrzebuję fakturę, czy mogę ją dostać?

Jak najbardziej. Wystarczy, że podasz mi dane do faktury. Faktura jest wystawiana z 23% Vat.

Czujesz że ten program jest dla Ciebie...


... ale masz jeszcze wątpliwości i chciałabyś się upewnić? Umów się na 15-min rozmowę ze mną, a pomogę Ci podjąć decyzję w zgodzie z samą sobą.

Ps. Jeśli nie jesteś gotowa na ten program - na pewno Ci o tym powiem ! Moim celem jest zebrać grupę kobiet, które naprawdę chcą pracować nad sobą i są gotowe otworzyć się na zmiany w swoim życiu.

Jeżeli to jesteś TY kliknij w przycisk na dole i wybierz sobie termin naszej rozmowy